Výsledky soutěží

2018
29.4.2018

O pohár starosty OSH 2018

Na hřišti v obci Svádov se uskutečnila soutěž v požárním útoku.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií:
mladší
starší
ženy + dorost
muži + smíšená družstva

Kompletní výsledky můžete vidět v tabulnce níže.
mladší
Pořadí SDH Čas
1. SDH Chabařovice A 25:03
2. SDH Mojžíř 25:37
3. SDH Svádov A 25:72
4. SDH Malé Březno 28:40
5. SDH Chabařovice B 33:09
6. SDH Božtěšice 39:41
7. SDH Petrovice 42:48
8. SDH Svádov B 61:42
starší
Pořadí SDH Čas
1. SDH Malé Březno 28:63
2. SDH Mojžíř 28:79
3. SDH Božtěšice /td> 29:34
4. SDH Chabařovice 29:46
5. SDH Neštěmice 32:80
6. SDH Svádov 52:65
ženy + dorost
Pořadí SDH Čas
1. SDH Božtěšice 25:13
2. SDH Chabařovice 35:55
3. SDH Mojžíř 39:71
4. SDH Chabařovice - dorost 41:68
muži + smíšená družstva
Pořadí SDH Čas
1. SDH Božtěšice 30:03
2. SDH Mojžíř 31:26
3. SDH Malé Březno (smíšené) 31:27
4. SDH Neštěmice B (smíšené) 40:83
5. SDH Neštěmice A (smíšené) 45:62
6. SDH Chabařovice 58:40
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
7.4.2018

Závod požární všestranosti

V obci Telnice se uskutečníl další ročník závodu požární všestranosti.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií a disciplín:
přípravka
  • hod míčkem
  • základy topografie
  • uzlování
  • první pomoc
  • požární ochrana
  • překonání překážky
mladší
  • střelba ze vzduchovky
  • základy topografie
  • uzlování
  • první pomoc
  • požární ochrana
  • překonání překážky
starší
  • střelba ze vzduchovky
  • základy topografie
  • uzlování
  • první pomoc
  • požární ochrana
  • překonání překážky
dorost – družstva - smíšená
  • přesun podle azimutu
  • střelba ze vzduchovky
  • šplh
  • přeskok přes vodní příkop
  • určování RHP
  • určování věcných prostředků
  • ptická signalizace
  • první pomoc
dorost – jednotlivci - dorostenci – střední
  • přesun podle azimutu
  • střelba ze vzduchovky
  • šplh
  • přeskok přes vodní příkop
  • určování RHP
  • určování věcných prostředků
  • ptická signalizace
  • první pomoc
dorost – jednotlivci - dorostenci – starší
  • přesun podle azimutu
  • střelba ze vzduchovky
  • šplh
  • přeskok přes vodní příkop
  • určování RHP
  • určování věcných prostředků
  • ptická signalizace
  • první pomoc
dorost – jednotlivci - dorostenky– střední
  • přesun podle azimutu
  • střelba ze vzduchovky
  • šplh
  • přeskok přes vodní příkop
  • určování RHP
  • určování věcných prostředků
  • ptická signalizace
  • první pomoc
dorost – jednotlivci - dorostenky – starší
  • přesun podle azimutu
  • střelba ze vzduchovky
  • šplh
  • přeskok přes vodní příkop
  • určování RHP
  • určování věcných prostředků
  • ptická signalizace
  • první pomoc


Výtěze v jednotlivých kategoriích můžete vidět v tabulnce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH
1. přípravka SDH Božtěšice
1. mladší SDH Telnice
1. starší SDH Mojžíř
1. dorost – družstva - smíšená SDH Libouchec
Pořadí Kategorie SDH Jméno
1. dorost – jednotlivci - dorostenci – střední SDH Mojžíř Kadlec Tomáš
1. dorost – jednotlivci - dorostenci – starší SDH Telnice Hradecký Pavel
1. dorost – jednotlivci - dorostenky– střední SDH Velké Chvojno Provazníková Linda
1. dorost – jednotlivci - dorostenky – starší SDH Telnice Burešová Anna
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
24.2.2018

Zimní sraz 2018

V obci Telnice se uskutečníl 32. Zimní sraz mladých hasičů.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií:
přípravka
mladší
dozp
starší
dorost

Všechny uvedené kategorie soutěžili v disciplínách:
poznej strom
ohniště
stopy
odhad vzdálenosti
lanová lávka
hod polenem
rozhazování hadic
tajenka
plastika

Výsledky našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Starší
SDH poznej strom ohniště stopy odhad vzdálenosti lanová lávka hod polenem rozhazování hadic tajenka plastika Celkový součet
SDH Neštěmice 9 bodů 5 bodů 5 bodů 4 body 10 bodů 3 body 1 bod 5 bodů 3 body 45 bodů
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
2017
14.10.2017

Božtěšický dvojboj 2017

Pod záštitou starosty městského obvoduÚstí nad Labem - město se v sobotu 14.10.2017 od 9 hod uskutečnil v prostorách SDH Božtěšice tradiční Božtěšický dvojboj.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií a disciplín:
přípravka
hasičský kuželník
zásah se džberovou stříkačkou

mladší
štafeta požárních dvojic
zásah se džberovou stříkačkou

starší
štafeta požárních dvojic
zásah se džberovou stříkačkou

Vítěze jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Přípravka
Pořadí SDH Celkový součet
1. SDH Svádov A 2
2. SDH Petrovice A Hejská Lucie
3. SDH Božtěšice 8
Mladší
Pořadí SDH Celkový součet
1. SDH Božtěšice B 2
2. SDH Mojžíř B 5
3. SDH Svádov A 7
Starší
Pořadí SDH Celkový součet
1. SDH Božtěšice B 3
2. SDH Mojžíř 5
3. SDH Malé Březno 7
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
7.10.2017

Memoriál Pavla Doubravy

7. října 2017 od 9:00 hodin na Oprámu ve Varvažově se uskutečnil V. ročník Memoriál Pavla Doubravy.
Soutěž byla rozdělena do kategorií:
18 - 35 let
36 - 50 let
nad 51 let

Naši závodníci se účastnili kategorie 18-35 let a 36-50 let. Jejich výsledky můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků kliknětě ZDE.
18 - 35 let
Pořadí SDH Výsledný Čas
8. Neštěmice 00:45:48
36 - 50 let
Pořadí SDH Výsledný Čas
10. Neštěmice 00:38:58
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
30.9.2017

Memoriál Standy Enocha

Od 10:00 se na spodní parkoviště akciové společnosti Měď se konal další ročník memoriálu Standy Enocha.
Soutěž byla rozdělena do kategorií:
MUŽI
ŽENY

výsledky můžete vidět v tabulce níže ( uvedené časy jsou v sekundách ).
Ženy
Pořadí SDH Čas
1. Božtěšice 39:25
2. Povrly 41:09
3. Malé Březno 42:37
4. Telnice 43:89
5. Mojžíř 45:67
6. Chabařovice 48:76
Muži
Pořadí SDH Čas
1. Křešice 28:44
2. Povrly 33:96
3. Chabařovice 34:68
4. Chlumec 39:43
5. Mojžíř 41:42
6. Neštěmice 53:06
7. Ryjice 57:52
8. Božtěšice 63:38
9. Velké Chvojno 65:86
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
24.9.2017

Soutěž v netradičním požárním útoku

V areálu bývalého koupaliště v Mojžíři se konal další soutěž v netradičním požárním útoku.
Soutěž byla rozdělena do kategorií:
MUŽI, součástí mohou být maximálně 2 ženy
ŽENY, součástí mohou být maximálně 2 muži, strojník musí být žena

výsledky můžete vidět v tabulce níže ( uvedené časy jsou v sekundách ).
Ženy
Pořadí SDH Čas
1. Telnice 89:80
2. Božtěšice 90:97
3. Mojžíř 104:99
4. Chabařovice 122:98
Muži
Pořadí SDH Čas
1. Velké Chvojno 68:63
2. Mojžíř 94:61
3. Božtěšice 97:45
4. POCHLUM (Povrly + Chlumec) 131:96
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
28.5.2017

Závěr hry Plamen - 2016/2017

V obci Svádov proběhl závěr hry Plamen.
Soutěžilo se v následujících kategoriích a disciplínách:
Mladší
štafeta 4 x 60 m s překážkami
štafeta požárních dvojic
štafetový běh s překážkami CTIF

Starší
štafeta 4 x 60 m s překážkami
štafeta požárních dvojic
štafetový běh s překážkami CTIF

Naši závodníci se účastnili kategorie Starší a jejich umístění můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Starší
Pořadí SDH Celkový součet
8. SDH Neštěmice 54
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
27.5.2017

Memoriál J. Rohleny

Je za námi i další Memoriál J. Rohleny tentokrát nejen pro přípravku.
Soutěžilo se v běhu na 60m s překážkami a soutěž byla rozdělena do následujících kategorií:
mladší dívky
mladší chlapci
starší dívky
starší chlapci

Naši závodníci se účastnili kategorie starší dívky a starší chlapci a jejich umístění můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
starší dívky
Pořadí SDH Jméno Výsledný čas
23. SDH Neštěmice Olachová Ilona 28,95
24. SDH Neštěmice Hejská Lucie 29,02
starší chlapci
Pořadí SDH Jméno Výsledný čas
24. SDH Neštěmice Svoboda Ondřej 27,21
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
21.5.2017

Memoriál J. Rohleny – přípravka

Ve Svádově se konal další ročník Memoriálu J. Rohleny pro přípravky ( děti ve věku do 6 let, včetně 6 let ).
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií a disciplín:
družstva
štafeta 3 x 20 m s překážkami
zásah džberovou stříkačkou na cíl (požární útok) - 30 m
požárnický kuželník - 3 m

jednotlivci ( dívky, chlapci )
běh na 40 m s překážkami

Vítěze jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
. .
družstva
Pořadí SDH Konečný součet
1. Božtěšice A 13
2.Svádov B 15
3.Svádov A 20
jednotlivci – dívky
Pořadí SDH Jméno Výsledný čas
1. SDH Svádov Vrbová Tereza 28,09
2. SDH Svádov Heroltová Nicol 29,75
3. SDH Svádov Franková Adéla 33,31
jednotlivci – chlapci
Pořadí SDH Jméno Výsledný čas
1. SDH Svádov Brablec Matěj 27,21
2. SDH Svádov Backa Daniel 30,40
3. SDH Božtěšice Císař Radek 32,40
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
20.5.2017

Závěr celoroční činnosti dorostu

V obci Svádov proběhl závěr celoroční činnosti dorostu.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategorií a disciplín:
dorostenecká družstva (dorostenci, dorostenky, smíšená družstva)
štafeta 4 x 100 m s překážkami
běh na 100 m s překážkami
test z požární ochrany
požární útok

jednotlivci (dorostenci, dorostenky)
běh na 100 m s překážkami test z požární ochrany dvojboj

Vítěze jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
dorostenecká družstva
Kategorie SDH Celkový součet bodů
dorostenky Božtěšice 5
dorostenci – střední
SDH Jméno Celkový součet bodů
SDH Chabařovice Beneda Rudolf 6
dorostenci – starší
SDH Jméno Celkový součet bodů
SDH Telnice Hradecký Pavel 5
dorostenky – starší
SDH Jméno Celkový součet bodů
SDH Mojžíř Opavová Tereza 4
běh na 100 m s překážkami
Kategorie SDH Jméno Výsledný čas
dorostenci SDH Božtěšice Suchý Lukáš 19:96
dorostenky SDH Mojžíř Opavová Tereza 19:22
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
16.5.2017

Speciální hasičská olympiáda 2017

Sdružení hasičů ČMS Ústeckého kraje a okresu Ústí nad Labem ve spolupráci s Domovem pro osoby se zdravotním postižením Všebořice uspořádalo v areálu ZŠ E. Krásnohorské v Ústí nad Labem Speciální hasičskou olympiádu.
Soutěžilo se v následujících disciplínách:
Štafeta 6 x 30m
Požární útok na 50m
Hasičský kuželník + uzle
Požární ochrana – značky + škola a její závady
Základy topografie – značky
Základy první pomoci
Použití jednoduchých hasebních prostředků

Výsledky nejlepších 3 družstev můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Družstvo Součet umístění
1. DSS Litvínov 13
2. SŠOŘS a ZŠ Ústí nad Labem – Včelky 15
3. DOZP Brtníky, p. o. - Medvědi 22
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
13.5.2017

2. ročník Memoriálu Petra Hory

V obci Ryjice se konal další ročník Memoriálu Petra Hory.

výsledky můžete vidět v tabulce níže.
Pořadí SDH Čas
1. Křešice 62:40
2. Velké Chvojno 62:75
3. Povrly 66:15
4. Ryjice 71:56
5. Telnice 78:50
6. Mojžíř 81:85
7. Neštěmice 126:46
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
10.5.2017

Plamínek 2017

Od 9 hodin na Lidickém náměstí se uskutečnila soutěž pro mateřské školy PLAMÍNEK
Soutěžilo se v následujících disciplínách:
Štafeta
Útok
Kuželky

Výsledky nejlepších 3 družstev můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Konečný součet
1. Dobětice A 11
2. Skorotice 13
3. Pomněnka 17
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
6.5.2017

Floriánova putýnka

V obci Chlumec u fotbalového hřiště se konalo další kolo soutěže o Floriánovu putýnku.
Soutěžilo se v následujících disciplínách:
Jízda zručnosti stavebním kolečkem
SKI
Rozhazování hadic
Určování PHP (přenosný hasicí přístroj)
Lanová lávka
Štípání špalků
Chůze na chůdách
Člun
Požární útok

výsledky můžete vidět v tabulce níže.
Pořadí SDH Trestné body Čas
1. Reinhardtsgrimma 10 19:12:93
2. Velké Chvojno 12 17:24:81
3. Chlumec + Reinhardtsgrimma 18 22:16:62
4. Božtěšice - muži 24 18:54:90
5. Božtěšice - ženy 26 20:40:28
6. Chlumec 26 21:30:25
7. Mojžíř 30 20:18:54
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
29.4.2017

4. ročník o pohár starosty SDH Chabařovice

Na fotbalovém hřišti v obci Chabařovice se konal další ročník závodu o pohár starosty SDH Chabařovice.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategoriích:
Přípravka
Mladší
Starší
Dorost

Vítěze jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Čas
Přípravka Svádov B 26:28
Mladší Srbice 26:11
Starší Libouchec B 34:60
Dorost Božtěšice 35:94
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
10.4.2017

PO očima dětí

Máme za sebou výtvarnou soutěž PO očima dětí.
Soutěž byla rozdělena do následujících kategoriích:
VÝTVARNÉ PRÁCE
kategorie M1 - mladší děti (do 5 let – v roce 2017 dovrší 5 let) – mateřské školy
kategorie M2 - starší děti (od 5 let do ukončení docházky v MŠ - v roce 2017 dovrší 6 a více let) - mateřské školy
kategorie ZŠ1 - žáci 1. - 2. ročníku ZŠ
kategorie ZŠ2 - žáci 3. - 5. ročníku ZŠ
kategorie ZŠ3 - ŽÁDNÁ PRÁCE
kategorie ZŠ4 - žáci 8. - 9. ročníku ZŠ + 3. - 4. ročníku osmiletých gymnasií + 1. – 2. ročníku šestiletých gymnázií, (tercie, kvarta) + studenti

KOLEKTIVNÍ PRACE
Kategorie M1 mladší věk 3 až 18 let

SBOROVÉ PRÁCE
kategorie M1 kategorie M2 kategorie ZŠ1 kategorie ZŠ2

Vítěze jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
VÝTVARNÉ PRÁCE
Kategorie Jméno SDH / MŠ
kategorie M1 Jakub Klatovský + Tomáš Šindelář MŠ Kytička
kategorie M2 Klára Čmejlová MŠ Vojanova
kategorie ZŠ1 Lukáš Skiba SDH Chabařovice
kategorie ZŠ2 Tereza Judytková SDH Chabařovice
kategorie ZŠ4 Kristýna Novotná SDH Chabařovice
KOLEKTIVNÍ PRÁCE
kategorie M1 Čápata MŠ Vyhlídka
kategorie mladší - SDH Telnice
věk 3 až 18 let - SDH Libouchec
SBOROVÉ PRÁCE
kategorie M1 Liborek Verner SDH Chabařovice
kategorie M2 David Rejnek SDH Chabařovice
kategorie ZŠ1 Elen Šolcová SDH Chabařovice
kategorie ZŠ2 Michal Bílek SDH Chabařovice
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
8.4.2017

Závod požární všestranosti

V obci Mojžíř se konal další ročník závodu požární všestranosti.
Soutěžilo se v následujících kategoriích:
Přípravka
Mladší
Starší

výsledky našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH
9. Mladší SDH Neštěmice
11. Starší SDH Neštěmice
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
2016
26.11.2016

Dovednostní štafeta 2016

Na ZŠ E. Krásnohorské se koonala dovednostní štafeta.
Soutěžilo se v následujících kategoriích:
Přípravka
Mladší
Starší
Dorost + Vedoucí

výsledky našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH
2. Mladší SDH Neštěmice
11. Starší SDH Neštěmice
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
8.10.2016

4. Ročník memoriálu Pavla Doubravy

Máme za sebou 4. Ročník memoriálu Pavla Doubravy.
Soutěžilo se v následujících kategoriích:
18 až 35 let
36 až 50 let
51 a více

výsledky našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH Výsledný čas Součet bodů
2. 36 až 50 let SDH Neštěmice 00:39:29 56
12. 36 až 50 let SDH Neštěmice 00:44:23 46
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
27.8.2016

STIMAX CUP 2016 - celkové výsledky

Máme za sebou letoční roční STIMAX CUPu, který se konal pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.
Soutěžilo se v následujících kategoriích:
Mladší dívky – 6 až 8 let
Mladší dívky – 9 až 11 let
Mladší chlapci – 6 až 8 let
Mladší chlapci – 9 až 11 let
Starší dívky – 11 až 15 let
Starší chlapci – 11 až 15 let
Dorost dívky – 13 až 16 let
Dorost dívky + ženy – 17 až 20 let
Dorost chlapci – 13 až 16 let
Dorost chlapci + muži – 17 až 20 let

vítěze jednotlivých v kategoriích můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH Jméno
1. Mladší dívky – 6 až 8 let SDH Vědomice Hodková Denisa
1. Mladší dívky – 9 až 11 let SDH Stráž nad Nisou Hamplová Kateřina
1. Mladší chlapci – 6 až 8 let SDH Vědomice Jindrák Michal
1. Mladší chlapci – 9 až 11 let SDH Lhenice Vlček Jan
1. Starší dívky – 11 až 15 let SDH Křešice Hudcová Klára
1. Starší chlapci – 11 až 15 let SDH Křešice Šmejkal Milan
1. Dorost dívky – 13 až 16 let SDH Cítoliby Vrbová Eliška
1. Dorost dívky + ženy – 17 až 20 let SDH Božtěšice Nováková Veronika
1. Dorost chlapci – 13 až 16 let SDH Dolní Bukovsko Chochol Filip
1. dorost chlapci + muži – 17 až 20 let SDH Dolní Bukovsko Dudlíček Josef
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
28.5.2016

Závěr hry Plamen 2015/2016 + Memoriál J. Rohleny

Ve Svádově se konal Závěr hry Plamen + Memoriál J. Rohleny.
Soutěžilo se v následujících kategoriích a disciplínách:
Plamen
Mladší:
štafeta 4 x 60 m s překážkami
štafeta požárních dvojic
požární útok Plamen

Starší:
štafeta 4 x 60 m s překážkami
štafeta požárních dvojic
požární útok Plamen

Memoriál J. Rohleny
mladší dívky: jednotlivců na 60 m s překážkami
mladší chlapci: jednotlivců na 60 m s překážkami
starší dívky: jednotlivců na 60 m s překážkami
starší chlapci: jednotlivců na 60 m s překážkami

výsledky našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí Kategorie SDH
12. Plamen: Mladší SDH Neštěmice
10. Plamen: Starší SDH Neštěmice
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
22.5.2016

průběžné výsledky hry Plamen 2015/2016

Máme za sebou další kolo hry Plamen. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
mladší
starší

závodníci soutěžili v disciplínách:
Štafeta 400 m CTIF
Požární útok CTIF

umístění našich závodníků můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení průběžných výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Celkový součet bodů Celkové pořadí
Mladší Neštěmice 20 11.
Starší Neštěmice 23 10.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
22.5.2016

CTIF

Liga v klasických disciplínách CTIF 2016. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
mladší
starší

Obě kategorie soutěžili v disciplínách:
Štafeta 400 m CTIF
Požární útok CTIF

Jména vítězných sborů v jednotlivých kategoriích můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Celkový součet bodů Celkové pořadí
Mladší Mojžíř 5 1.
Starší Libouchec 2 1.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
21.5.2016

1. Ročník memoriálu Petra Hory

Máme za sebou 1. Ročník memoriálu Petra Hory, který pořádal SDH Ryjice ve spolupráci s SH ČMS okresu Ústí nad Labem.
Soutěžilo se v následujících kategoriích:
celkové výsledky můžete vidět v tabulce níže.
Pořadí SDH Celkový čas
1. SDH Velké Chvojno 75,46
2. SDH Mojžíř 80,53
3. SDH Povrly 83,68
4. SDH Ryjice 86,62
5. SDH Telnice 86,75
6. SDH Křešice 88,75
7. SDH Neštěmice 120,31
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
18.5.2016

Plamínek 2016

Tato hra je určena pro mateřské školy, pro děti předškolního věku 5 - 6 let. Soutěžit může vždy 6 členů ve dvou trojicích, každá trojice má jeden pokus.
Soutěžilo se v následujících disciplínách:
štafeta 3 x 20 m s překážkami
zásah džberovou stříkačkou na cíl (požární útok) - 30 m
požárnický kuželník - 3 m

první 3 MŠ můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Pořadí
1. Vinařská B
2. Kytička B
3. Telnice
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
15.5.2016

PO očima dětí 2016

Máme za sebou další okresní kolo PO očima dětí. Soutěž probýhala v těchto kategoriích:
Literární práce
Digitální technologie
Výtvarné práce

Vítěznou literární práci nám zaslala Eliška Pozděnová z SDH Božtěšice. Níže můžete vidět její výtěznou práci.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
P L A M E N

Hola, hola Plamen volá
Už se zase těšíme
Disciplíny plníme

Sací koš a savice, proudnice a hadice
Rozdělovač to se ví
Útok máme hotový

Bariéra, kladina, štafeta nám začíná
Chce to běhat ještě víc
Nástup na štafetu dvojic

Pozor CTIF – je tu značka
Zvládneme to, pro nás hračka

Braňák, uzle, topo
To je naše moto

Avií se vezem domů
Vyhráli jsme, věřte tomu
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
14.5.2016

Okresní kolo celoroční činnosti dorostu 2016

Ve Svádově se uskutečnilo okrasní kolo celoroční činnosti dorostu. Soutěž probýhala v těchto kategoriích a disciplínách:
dorostenecká družstva: dorostenci, dorostenky, smíšená družstva
štafeta 4 x 100 m s překážkami
běh na 100 m s překážkami
test z požární ochrany
požární útok

jednotlivci: dorostenci, dorostenky
běh na 100 m s překážkami
test z požární ochrany
dvojboj
požární útok

výsledky nejlepších z jich můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
družstva: dorostenky SDH Božtěšice 1.
Kategorie SDH Jméno Pořadí
jednotlivci: dorostenky - starší SDH Telnice Hůlková Tereza 1.
jednotlivci: dorostenci - střední SDH Mojžíř Schüller Filip 1.
jednotlivci: dorostenci - starší SDH Libouchec Flígr Pavel 1.
Kategorie SDH Jméno Pořadí
běh na 100 m s překážkami: dorostenci SDH Libouchec Flígr Pavel 1.
běh na 100 m s překážkami: dorostenci SDH Mojžíř Schüller Filip 2.
běh na 100 m s překážkami: dorostenci SDH Libouchec Mach Jakub 3.
běh na 100 m s překážkami: dorostenky SDH Božtěšice Ajmová Lucie 1.
běh na 100 m s překážkami: dorostenky SDH Božtěšice Burešová Anna 2.
běh na 100 m s překážkami: dorostenky SDH Božtěšice Nováková Veronika 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
8.5.2016

STIMAX CUP 2016 - 1. kolo - Lhenice

V obci Lhenice se konalo, již tradičně, zahájení STIMAX CUPu 2016. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
mladší dívky – 6 až 8 let
mladší dívky – 9 až 11 let
mladší chlapci – 6 až 8 let
mladší chlapci – 9 až 11 let
starší dívky – 11 až 15 let
starší chlapci – 11 až 15 let
dorost dívky – 13 až 16 let
dorost dívky + ženy – 17 až 20 let
dorost chlapci – 13 až 16 let
dorost chlapci + muži – 17 až 20 let

Jména a sbory vítězů jednotlivých kategoriích můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie Jméno SDH čas Celkové pořadí
mladší dívky – 6 až 8 let Hodková Denisa Vědomice 22,85 1.
mladší dívky – 9 až 11 let Zahradníková Andrea Dolní Bukovsko 15,47 1.
mladší chlapci – 6 až 8 let Jindrák Michal Vědomice 20,79 1.
mladší chlapci – 9 až 11 let Vlček Jan Lhenice 14,84 1.
starší dívky – 11 až 15 let Sas Anna Lhenice 14,03 1.
starší chlapci – 11 až 15 let Šmejkal Milan Křešice 13,57 1.
dorost dívky – 13 až 16 let Opavová Tereza Křešice 19,38 1.
dorost dívky + ženy – 17 až 20 let Holá Nikola Obora u Loun 20,37 1.
dorost chlapci – 13 až 16 let Radostný Tomáš Stráž nad Nisou 18,97 1.
dorost chlapci + muži – 17 až 20 let Beneš Michal Lhenice 18,94 1.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
23.4.2016

3. ročník o pohár starosty SDH Chabařovice 2016

V chabařovicích se konal 3. ročník soutěže o pohár starosty SDH Chabařovice. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
přípravka
mladší
starší
dorost

první 3 místa v jednotlivých kategorií můžete vidět v tabulce níže.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
přípravka SDH Chabařovice 1.
přípravka SDH Malé Březno 2.
přípravka SDH Svádov 3.
mladší SDH Chabařovice A 1.
mladší SDH Malé Březno 2.
mladší SDH Svádov 3.
Starší SDH Malé Březno 1.
Starší SDH Libouchec 2.
Starší SDH Mojžíř 3.
dorost SDH Božtěšice 1.
dorost SDH Chabařovice 2.
dorost SDH Telnice 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
16.4.2016

Božtěšický dvojboj 2016

V obci Božtěšice se konal každoroční dvojboj. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
přípravka
mladší
starší

Naši závodníci soutěžili v kategoriích "mladší" a "Starší". Jejich výsledky můžete vidět níže v tabulce. Děkujeme všem za dobrý výsledek.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
Mladší Neštěmice 7.
Starší Neštěmice 9.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
27.2.2016

Zimní sraz 2016

Máme za sebou zimní sraz, který se konal v obci Chabařovice. Soutěž byla rozdělena do kategorií:
přípravka
mladší
starší
dorost

Naši závodníci soutěžili v kategorii "Starší" a nasbírali hezkých 31 bodů.
Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Celkový součet bodů
STARŠÍ Neštěmice 31
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
2015
28.11.2015

Dovednostní štafeta – ZŠ E. Krásnohorské

Dovednostní štafeta byla rozdělena do kategorií:
přípravka
mladší
starší
dorost + vedoucí

Naši závodníci se účastnili kategorie mladší a starší. Jejich výsledky můžete vidět v zobrazené tabulce.

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH počet bodů za umístění
mladší Neštěmice 10
starší Neštěmice 11
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
10.10.2015

Zahájení Plamene 2015 - 2016

Máme za sebou zahájení Plamene. Do soutěže se přihlásilo celkem 60 družtev, které byly rozděleny do 6 kategoriích, a to:
přípravka
mladší
starší
dorost – družstva - dorostenky
dorost – jednotlivci – dorostenci – střední (15 – 16 let)
dorost – jednotlivci – dorostenci – starší (17 – 18 let)

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Celkové pořadí
přípravka Telnice 1.
mladší Chabařovice 1.
starší Libouchec 1.
dorost – družstva - dorostenky Chabařovice 1.
Kategorie SDH Jméno Celkové pořadí
jednotlivci – dorostenci – střední (15 – 16 let) Mojžíř Filip Schüller 1.
jednotlivci – dorostenci – starší (17 – 18 let) Mojžíř Pavel Matoušek 1.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
19.9.2015

Samovar

Máme za sebou další SAMOVAR, který se konal na hřišti v obci Telnice. Naši závodníci soutěžili pouze v kategorii starší. Jejich výsledek v zobrazené tabulce.
Soutěžilo se v disciplínách:
štafeta 4 x 60m
požární útok
uzlová štafeta

Závodníci byli rozděleni do kategorií:
mladší
starší

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
Starší Neštěmice 7.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
30.5.2015

Závěr celoroční činnosti dorostu

V obci Svádov se konala soutěž k závěru celoroční činnosti dorostu.
Soutěž probíhala ve dvou kategoriích:
dorostenecká družstva (dorostenci, dorostenky, smíšená družstva)

která soutěžila v disciplínách:
štafeta 4 x 100 m s překážkami
běh na 100 m s překážkami
test z požární ochrany
požární útok

a jednotlivci (dorostenci, dorostenky)

která soutěžila v disciplínách:
běh na 100 m s překážkami
test z požární ochrany
dvojboj

V zobrazené tabulce můžete vidět vysledky našich závodníků. Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Jméno a Příjmení Pořadí
jednotlivci - dorostenky - střední Neštěmice Hanzlová Karolína 4.
jednotlivci - dorostenky - střední Neštěmice Dobruská Michaela 5.
běh na 100m s překážkami - MUŽI Neštěmice Jirkovský Adam 8.
běh na 100m s překážkami - MUŽI Neštěmice Ptáček Petr 11.
běh na 100m s překážkami - MUŽI Neštěmice Kytka Tomáš 12.
běh na 100m s překážkami - MUŽI Neštěmice Bečka Jaroslav 14.
Kategorie SDH Pořadí
družstva - MUŽI Neštěmice 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
24.5.2015

Memoriál J. Rohleny

Memoriál zahrnoval disciplíny: běh na 60m s překážkami.
Této disciplína byla rozdělena do kategorií:
mladší dívky
mladší chlapci
starší dívky
starší chlapci

dále běh na 40m s překážkami.
Této disciplína byla rozdělena do kategorií:
přípravka dívky
přípravka chlapci

a nakonec přípravka soutěžila ještě v disciplínách:
štafeta útok kuželky

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Jméno Pořadí
mladší dívky - běh na 60m s překážkam Libouchec Krupičková Anna 1.
mladší chlapci - běh na 60m s překážkami Mojžíř Urban Daniel 1.
starší dívky - běh na 60m s překážkami Telnice Ajmová Lucie 1.
starší chlapci - běh na 60m s překážkami Telnice Čečrle Lukáš 1.
přípravka dívky - běh na 40m s překážkami Povrly Pittnerová Nela 1.
přípravka chlapci - běh na 40m s překážkami Libouchec Tomšík Daniel 1.
Kategorie SDH Pořadí
celkové výsledky - přípravka Telnice A 1.
celkové výsledky - přípravk Malé Březno A 2.
celkové výsledky - přípravk Libouchec A 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
23.5.2015

Plamen - Svádov

Máme za sebou další kolo hry Planem, které se konalo v obci Svádov.
Soutěžilo se v disciplínách:

Štafeta 4x60m
Štafeta dvojic
400 m štafeta CTIF

Závodníci byli rozděleni do kategorií:
mladší
starší

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
mladší Mojžíř 1.
mladší Telnice 2.
mladší Malé Březno A 3.
starší Božtěšice 1.
starší Chabařovice 2.
starší Malé Březno 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
26.4.2015

Samovar 2014 ve 2015

Máme za sebou přesunuté kolo soutěže SAMOVAR, které se konalo na hřišti v obci Telnice.
Soutěžilo se v disciplínách:
štafeta 4 x 60m
požární útok
uzlová štafeta

Závodníci byli rozděleni do kategorií:
mladší
starší

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
mladší Mojžíř 1.
mladší Telnice 2.
mladší Božtěšice 3.
starší Božtěšice 1.
starší Chabařovice 2.
starší Malé Březno 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
25.4.2015

O pohár starosty SDH Chabařovice

Na fotbalovém hřišti v obci Chabařovice se konal 2. ročník o pohár starosty SDH Chabařovice v požárním útoku.
Závodníci byli rozděleni do kategorií:
přípravka
mladší
starší
dorostenci

Pro zobrazení kompletních výsledků klikněte ZDE.
Kategorie SDH Pořadí
přípravka Malé Březno 1.
přípravka Povrly 2.
přípravka Chabařovice 3.
mladší Malé Březno B 1.
mladší Povrly 2.
mladší Chabařovice B 3.
starší Malé Březno 1.
starší Chabařovice A 2.
starší Libouchec 3.
dorostnci Telnice 1.
dorostnci Libouchec 2.
dorostnci Chabařovice 3.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
11.4.2015

Božtěšice odborky

Máme za sebou další zkoušky z odborné způsobylosti mladých hasičů. Zkoušky se skládaly z testu o 15 až 20 otázkách a z praktických zkoušek. V zobrazené tabulce můžete vidět jak dopadli naši.
Kategorie odborné způsobilosti:
kronikář
preventista junior
preventista
strojník junior
strojník
cvičitel
velitel
instruktor

Pro zobrazení kompletních výsledků a přehledu toho co se vlastně hodnotilo klikněte ZDE.
Kategorie SDH Jméno Výsledek
Kronikář Neštěmice Dobruská Michaela ano
Kronikář Neštěmice Salavová Kateřina ne
Kronikář Neštěmice Svobodová Tereza ne
Kronikář Neštěmice Nguen Danuše ano
Strojník junior Neštěmice Podolský Tomáš ano
Strojník Neštěmice Burkovcová Karin ano
Strojník Neštěmice Neškudlová Tereza ne
Strojník Neštěmice Salava František ano
Strojník Neštěmice Svoboda Ondřej ano
Cvičitel Neštěmice Podolský Michal ne - test
Velitel Neštěmice Hanzl Dominik ne - test
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
11.4.2015

Božtěšický dvojboj

Mladí hasiči mají za sebou další Božtěšický dvojboj.
Kategorie dvojboje:
přípravka (Disciplíny: štafeta požárních dvojic, hasičský kuželník
mladší (Disciplíny: štafeta požárních dvojic, zásah se džberovou stříkačkou)
starší (Disciplíny: štafeta požárních dvojic, zásah se džberovou stříkačkou)

Pro zobrazení kompletních výsledků kliknětě ZDE.
Kategorie SDH poradi
přípravka Svádov A 1.
mladší Povrly 1.
starší Božtěšice 1.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
4.10.2014

Memoriál Pavla Doubravy

Tradiční akce Memoriál Pavla Doubravy je poděkování všem hasičům za obětavou práci v uplynulém roce.
Kategorie memoriálu:
1. kategorie - 18 - 35 let
2. kategorie - 36 - 50 let
3. kategorie - 51 a více

V soutěži požární všestranosti soutěžící zápolili s 3 kilometrovou tratí a patnásti hasičskými disciplínami, mezi které patří závěsná lávka, řezání pilou, provedení zásahu s kbelíkem vody, přechod přes dvojité lano a další.
Pro zobrazení kompletních výsledků kliknětě ZDE.
Kategorie SDH Výsledný čas pořadi
18 - 35 let Velké Chvojno 21:25 1.
36 - 50 let Libouchec 35:33 1.
50 a více let Neštěmice 45:38 1.
Přidej komentář
Počet komentářů: 0
Zobrazit
Copyright © 2014 - 2018 SDH Neštěmice | Designed by SDH Neštěmice